شقق للبيع بـ 800 ألف في مصر, صفحة 2

1,089 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤١٥٬٣٨٠ جنيه

    بيع شقق فى مدينة العبور فى ارقى الاماكن بأفضل سعر

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١٥٬٣٨٠ جنيه

    امتلك شقتك فى العبور الجديدة بجوار الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٣٬٨٤٠ جنيه

    للبيع فى مدينة العبور بموقع هادئ قريب من كل شيئ

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٦٠٬٣٤٧ جنيه

    للبيع بسعر مغري فى مدينة العبور الجديدة شقق سكنية

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم مفتاح شقتك جاهزه عالفرش قسط 3شهور 430K

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • وادي جبال

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادى جبال

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بفيو (مساحات خضراء + pool) باقساط مُريحة

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 10س = تشطيب فاخر - كورنر - بحري بفيو Trible

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه فى التجمع باقساط تصل إلى 14 سنه

    TREX logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٧٬٤٢٢ جنيه

    امتلك وحدة سكنية فى العبور الجديدة بأفضل سعر

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٦٬١٣٣ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن فى العبور الجديدة بأرقى المناطق

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣٤٬٨٤٤ جنيه

    احجز شقتك الان فى العبور الجديدة ابدأ حياة جديدة

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٧٦٬١٣٣ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة العبور الجديدة تشطيب رائع

    متصدر

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • كالم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٨٩٬٢٢٥ جنيه

    شقة للبيع فى العبور الجديدة مميز سعر لقطة

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٩٬٢٢٥ جنيه

    امتلك شقتك الان فى العبور الجديدة بأفضل الاسعار

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنتين, 5 دقايق من الجامعه الامريكيه

    TREX logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٤٨٬٥٧٥ جنيه

    شقة عائلية ألترا سوبر لوكس بالتقسيط على 7 سنوات |

    Next Door Consultancy logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,بالم هيلز العلمين الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 3 غرف بحري صريح دور متكرر امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبه بالكامل بجوار مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • بيتش فيو ريزيدينس من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    1 - 3 غرفة