شقق للبيع بـ 700 ألف في مصر, صفحة 33

838 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 600 ألف ! شقة 150م كورنر + حديقة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600k=شقة(100م+جاردن118م+pool)تشطيب كامل-طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٣٬١١٦ جنيه

    شقتك155م متشطبة بالكامل+جاردن بقسط 113الف ربع سنوي

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم(400k)=شقة(146م+جاردن)متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550k فقط شقة (148م) بسعر اللونش - هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    450 ألف= تشطيب + خصـم مميز على طريق السويس دايركت

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط(420k)=شقة(199م+جاردن 72م) من الشركة السعودية

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م متشطبة بالتكييف+مطبخ بـ604 الف ربع سنوي

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0%+اقساط(420,000)=شقة(133م) finished في البروج

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600,000 شقة(130م)(استلام 2026 + متشطبة)في R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550,000 استلم الآن شقة(76م)بفيو( لاجون+جاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول كريستال لاجون قرب اهمlandmark ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0%+اقساط 550k=شقة134م متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 450000 شقة(134م)(RTM+متشطبة)قرب مطار العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700,000 شقة (148م) دابل فيو ,دقائق لمدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم610000 شاليه(150م+جاردن)ع لاجون,3 دقائق للبحر

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق العاصمه قدام كل الخدمات

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 10د للمطار بمقدم 5%

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المخابرات دور تالت

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الأندلس بسعر لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المخابرات بسعر لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المخابرات بسعر لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي نص تشطيب

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه من بالم هيلز بمقدم400الف اقساط 12سنه

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع