شقق للبيع بـ 700 ألف في مصر, صفحة 26

837 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل بالتكييفات فى اميز لوكيشن فى الشروق

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم640الف ف كمبوند الجار ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة للبيع (3 غرف+ جاردن )على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بخدمة 5 STAR + تشطيب Luxury بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه متشطبه 419 ألف قسط كوارتر/7.6م كاش

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50 % واقل قسط شهرى شقة للبيع امام مدينتى

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    161م متشطبه استلام فوري امكانيه التقسيط حتي 12ســ

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 500الف شقة للبيع 115م امام بوابه مطار القاهرة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر مقدم668ألف اوكاش6.740.000 متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر مقدم668ألف اوكاش6.740.000 متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قرب الربوة فى زايد قسط كوارتر525ألف-10م كاش

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قرب الربوة فى زايد قسط كوارتر525ألف-10م كاش

    ايتابا اسكوير, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قرب الربوة فى زايد قسط كوارتر525ألف-10م كاش

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قرب الربوة فى زايد قسط كوارتر525ألف-10م كاش

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 165م بتقسيط مريح من غير فوائد ع10 ســـ

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة للبيع بسعر مميز

    Experts Home logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقه متشطبه فيو على البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٦ جنيه/متر مربع