شقق للبيع بـ 700 ألف في مصر, صفحة 16

830 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 540,000=متشطبة+استلام 2026+فيو البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بمدينه بدر حي الياسمين الحي الخامس

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدايق العاصمه في قلب جميع الخدمات

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة بفيو واجهتين على Landscape بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق العاصمه 90م الاعلان ال 14

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 166م 3غرف في تاج سيتي بخصم 50% للكاش!!

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه في هليوبوليس الجديده بخصم 64%

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه امام المطار قسط كوارتر560ألف كاش13م

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه امام المطار قسط كوارتر560ألف كاش13م

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه امام المطار قسط كوارتر560ألف كاش13م

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه امام المطار قسط كوارتر560ألف كاش13م

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات قسط ربع سنوى450 أوكاش13مليون

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات قسط ربع سنوى450 أوكاش13مليون

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات قسط ربع سنوى450 أوكاش13مليون

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات قسط ربع سنوى450 أوكاش13مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢١٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشن جولدن سكوير بقسط 321.500

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو واجهتين على LAndscape مقدم 535 الف

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١١٬٧٠٠ جنيه

    شقة 190م، قسط ربع سنوي ٤١١ الف، توتال كاش ١٠ مليون

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف استلم فورا شقه بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمة مميزة فيو Landscape مقدم535الفVIPلوكيش

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 215 م للايجار-3 غرف -بموقع مميز -Mivida

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 670 الف و اقساط 10 سنين شقة بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٠٧٥ جنيه/متر مربع