شقق للبيع في القاهرة بـ 950 ألف جنيه, صفحة 9

1,005 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3 غرف مع الشركه السعوديه المصريه على 10س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه جاهزه للمعيشه ع ش ال90 للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره وبتشطيب كامل للبيع فى كمبوند الجار

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مباشر Lagoon على الدائري بالقرب AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    800 ألف = صف أول لاجون بخدمة 5 Star من Concord

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي من Concorde - أمام مدينتي - بأقـل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مشروع قريب من ابتاون به جميع الخدمات

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف متشطبة اقساط 10 سنين بفيو مفتوح علي park

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 110م متشطبة اقساط 10 سنين في ميان

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    متصدر

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥١٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه بين ستيت و سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري وجاهزه للمعيشه في كمبوند هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١١٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر مقدم500الف وتقسيط ع12سنة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه التجمع5 قسط كوارتر 680ألف كاش 14م

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه التجمع5 قسط كوارتر 680ألف كاش 14م

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه التجمع5 قسط كوارتر 680ألف كاش 14م

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ديستركت 5 التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٢٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع