شقق للبيع في القاهرة بـ 950 ألف جنيه, صفحة 7

1,005 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أ بلومفيلدز شقة فاخرة جاهزة للسكن

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أ بلومفيلدز شقة فاخرة جاهزة للسكن

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+غرفة نانى بالتجمع 5 مقدم 550ألف توتال11م

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن وفرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬١٠٠ جنيه

    شقه 147م مقدم 175 الف فقط بالتقسيط 6 سنوات

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ١٣٠ متر جاردن ١٣٥ متر كورنر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٦٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بمقدم 0%مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير- شقه‎ 135 م-استلام فورى -نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في مستقبل سيتي | حصرياً 3 شقق في "جرين

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك شقتك115م بخصم50%بكمبوندتاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه واسعه تطل علي مساحات خضراءبخصم 50%

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٤٬٨٥٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب ف كمبوند سعاده بمقدم 5%

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٥٨٬٤٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف جاهز للمعيشه بجوار السوق الشرقي

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 30 الف شقه للبيع فندقية على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٬٦٠٥ جنيه/متر مربع