شقق للبيع في القاهرة بـ 950 ألف جنيه, صفحة 37

997 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 160م بجاردن للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة خاصة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ارضي بجاردن في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة خاصة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي بحديقة للبيع في كمبوند لافينير ٣ غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 888k=شقة بجاردن استلام الآن بتشطيب سوبرلوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه بجاردن التجمع 5 قسط ربع سنوى 460ألف

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤١٬٧٦٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 3غرف+ناني بمقدم641الف/قسط شهري 42الف

    متصدر

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلم الان شقة 160م بجاردن باقل سعر463الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلم الان شقة 160م بجاردن باقل سعر463الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600k=شقة(100م+جاردن118م+pool)تشطيب كامل-طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه164م متشطبه بالتجمع الخامس قسط ربع سنوى 650 الف

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    متصدر

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة161م متشطبة فيو بحري في برايم لوكيشن تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 600 ألف ! شقة 150م كورنر + حديقة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600k=شقة(100م+جاردن118م+pool)تشطيب كامل-طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم(400k)=شقة(146م+جاردن)متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    450 ألف= تشطيب + خصـم مميز على طريق السويس دايركت

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط(420k)=شقة(199م+جاردن 72م) من الشركة السعودية

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيبHigh End بمقدم 880ألف دقيقة للمطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٣٧٦ جنيه/متر مربع