شقق للبيع في القاهرة بـ 950 ألف جنيه, صفحة 28

998 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م بمقدم 720الف- تقسيط 15 سنة باطلالة مزدوجة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600الف وبأقساط 10سنين شقه بجوارAUC فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه ع طريق السويس مقدم 500ألف-كاش 6م

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمة مميزة فيو Landscape مقدم535الفVIPلوكيش

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف بجاردن على طريق السويس بمقدم 525 الف فقط

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م متشطبه بجاردن جاهزه للمعاينه باقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف با Zed East استلام السنادي أقل من سعر السوق

    Step One Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري في اهم موقع في مدينه نصر امام سيتي ستاز

    Falcon for Real Estate logo image

    جو هليوبوليس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهره العاصمه 126 م بمدينه بدر منطقه 3

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو water feature شقة 3 غرف بحري اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة غرفتين متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع سور فى سور مدينتى بخصم كاش 50%

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كورنر بفيو مفتوح على البحيرات

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف شقة للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بنصف الثمن استلام فوري متشطب بالعاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( بالتكيفات+المطبخ ) بالقسط امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي باكبر عائد استثماري امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت 170م فـ الشروق امام كارفور (قسط 10 سنين)

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م (( تشطيب Modern )) بجوار سوديك قسط 15 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع