شقق للبيع في القاهرة بـ 950 ألف جنيه, صفحة 26

998 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م بمقدم 5% والباقي تقسيط 10 سنوات بالمقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع امام اكاديمية الشرطة بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه (استلام فورى) بفيو على ال central pa

    Falcon for Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فـ الشروق بجوار نادي هليوبوليس و كارفور

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف قسط ربع سنوى 277ألف أوكاش9.000.000

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم550الف استلم فورا شقه بجوارAUCوالمطار فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمقدم 0% في كمبوند تاج سيتي + اقساط علي12سنة

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك شقة متشطبة بالكامل في كمبوند ديجويا

    Step One Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بمقدم0% للبيع في اميز لوكيشن

    Step One Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام شهور للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باكبر خصم موجود

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف شالية للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( بالتكيفات+المطبخ ) بالقسط امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 124م / تشطيب الترا سوبر لوكس / فى طلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬١٥٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف قلب المستقبل بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٤٢٬٩٧٠ جنيه

    شقه 142م بحري فيو landscape وبرايم لوكيشن بالتفسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٧٬٩٧٢ جنيه

    شقة بجاردن تسليم فوري واخده VIP لوكيشن بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ متشطبه بجوار سوديك ايست باقساط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحي النرجس خالصة اقساط

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع