شقق للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 30

750 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب سوبرلوكس غرفتين وصاله ومطبخ وحمام

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري بمقدم 800ألف - متشطبة وبسعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المخابرات بسعر لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الياسمين

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس حي ثالث بجوار جميع الخدمات

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٤٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧١٦٬٤٥٣ جنيه

    43 متر بفيو مميز و مقدم 5%

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٦٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٤٦٬٨٨٠ جنيه

    شقة 96متر للبيع فيو مميز– دجلة لاند مارك مدينة نصر

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٧٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس خالصه اقساط دور أرضي

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس خالصه اقساط دور أرضي

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي الياسمين دور اخير خالصه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الياسمين دور تاني خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الياسمين اول بلكونه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الياسمين اول بلكونه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس دور اول تشطيب سوبر لوكس

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل دور ارضي خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل اول بلكونه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الياسمين خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة بدر بكمبوند جنة بدر امام الج

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس 3 غرف خطوات من جامعة بدر......

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع بكمبوند أمام جامعة بدر 3 غرف

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بكمبوند بمدينة بدر القاهره 3 غرف

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس ، للبيع بكمبوند. بمدينة بدر

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى على حديقه الحى المتميز

    Golden House For Realestate logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع