شقق للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 28

750 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    616 ألف + قسط 15 سنـة= تشطيب VIP +واجهة بحري مميزة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب5% مقدم وقسط يصل ل 15% سنه امتلك وحدتك في العاصمة

    GCR Developments logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف استلم فورا شقه بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 50% ! أو قسط 12 سنة - لوكيشن وفيو نادي خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 71م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 850 ألف فـيو بحري مفتوح+لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 750 ألف بفيو خيالي مفتوح + حديقـة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 888k=شقة بجاردن استلام الآن بتشطيب سوبرلوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    368 ألف + قسط 15 سنـة= فـيو Trible+ لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤١٬٧٦٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 3غرف+ناني بمقدم641الف/قسط شهري 42الف

    متصدر

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلم الان شقة 160م بجاردن باقل سعر463الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلم الان شقة 160م بجاردن باقل سعر463الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600k=شقة(100م+جاردن118م+pool)تشطيب كامل-طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه164م متشطبه بالتجمع الخامس قسط ربع سنوى 650 الف

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    متصدر

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة161م متشطبة فيو بحري في برايم لوكيشن تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 600 ألف ! شقة 150م كورنر + حديقة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600k=شقة(100م+جاردن118م+pool)تشطيب كامل-طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع