شقق للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 11

745 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل في هليوبوليس الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باقوي خصم في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Finished بمقدم550الف تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨١٢٬٩٧٧ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح علي greenery شقة 170م متشطبة اقساط 15 س

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة124م متشطبة بالكامل فيو خيالي-حسن علام - تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند فالينسيا فالي

    Gold Routes logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 100م بفيو خيالي Landscape برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم - مجهزة بالكامل بتكييف الهواء

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى مع إمكانية التقسيط - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬١٠٦ جنيه

    شقتك متشطبة+فوري بـ11مليون كاش او 802 الف مقدم

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬١٠٦ جنيه

    شقتك متشطبة+فوري بـ11مليون كاش او 802 الف مقدم

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬١٠٦ جنيه

    شقتك متشطبة+فوري بـ11مليون كاش او 802 الف مقدم

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للإيجار في Cairo Festival City

    Realtors logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند فالينسيا فالي

    Gold Routes logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و تكملة اقساط استلام سنة دور متكرر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة بجاردن فى ماونتن فيو اى سيتى

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٠٧٬٩٦٠ جنيه

    باقساط على ١٢ سنه شقة فى تاج سيتي التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٣١٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند تاج سيتي التجمع قسط 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع