شقق للبيع في القاهرة بـ 750 ألف جنيه, صفحة 8

500 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٥٣١٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند تاج سيتي التجمع قسط 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥١٤٬٨٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى تاج سيتي اقساط على 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حي الاندلس عماير ال 400 بمدينه بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام سنه فى دجله لاندمارك تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر حي الاندلس علي شارع رئيسي

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بمساحة 123م ف مدينة بدر زهره العاصمة

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممميز ومساحة 113 متر بسعر لقطة بمدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 507 الف وبالتقسيط ع7 سنين او كاش 11مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+غرفة نانى بالتجمع 5 مقدم 550ألف توتال11م

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه واسعه تطل علي مساحات خضراءبخصم 50%

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٤٬٨٥٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب ف كمبوند سعاده بمقدم 5%

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع