شقق للبيع في القاهرة بـ 750 ألف جنيه, صفحة 10

500 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه التجمع5 قسط كوارتر 680ألف كاش 14م

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه التجمع5 قسط كوارتر 680ألف كاش 14م

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي تحت اداره كونكور السلام واجهه بحرى

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي..

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل بجوار سوديك ايست من MMHD

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع +بجاردن للاستثمار او السكن في المستقبل

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Finished بمقدم550الف تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٧٬٥٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقتك جاهزة للسكن فى المقصد بالعاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٦٦٬٢١٨ جنيه

    شقه 2نوم بأقل مقدم بالمسـتـقـبـل سيـتـي+اقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 323 الف بالتقسيط 15 سنه امام حي السفرات

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بمدينه بدر حي الاندلس

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بالتجمع5 متشطبه+Acs مقدم 280ألف توتال 9م

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 12سنة فيو لاجون في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه بدر حي الاندلس ارضي مرتفع بحديد

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 540,000=متشطبة+استلام 2026+فيو البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بمدينه بدر حي الياسمين الحي الخامس

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدايق العاصمه في قلب جميع الخدمات

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة بفيو واجهتين على Landscape بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شقة في قلب الجولدن سكوير بمقدم 722 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق العاصمه 90م الاعلان ال 14

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 166م 3غرف في تاج سيتي بخصم 50% للكاش!!

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع