شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 96

2,391 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م متشطبه سوبر لوكس فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك بحديقة وفيو حمام سباحة في ميدتاون

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحري في مرحلة مميزة كلها لاندسكيب بتاج ستي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج 200 لليع تشطيبات خاصه فيو مفتوح غير مجروحه

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    178م اقل سعر ف السوق تشطيبات الشركه خالصه الاقساط

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 328م+40م جاردن للبيع فى الباتيو سولا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه تمليك ارضي بحديقه 151+58

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦١٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 89م للبيع في مدينتي B6 طرفيه بحري

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٨١٬٩٤٤ جنيه

    استلام فورى بمقدم 15%تقسيط علي 10 سنين بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م امامي بالمنطقة الخامسة تقسيط على 24 شهر

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة استديو بحري بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه ريسيل فيو مميز-ستون ريزيدنس

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,300,000 = تشطيب Luxury بخدمة 5 Star من Concord

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بتشطبة USL برايم لوكيشن تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاديو بجاردن في بالم هيلز للبيع متشطب بافضل سعر

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه استلام فوري بالعاصمه بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٨٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام و المعاينه متشطبه بالكامل في R3

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بتقسيط 5 سنوات

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط اوكاش بخصم50% في المستقبل سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 211 م لعشاق المساحات الواسعة بأفضل موقع في B1

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميز في مدينتي شقه بتشطيب خاص بموقع استراتيجي

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق الفخامه والرقي شقه239م فاخره للبيع بمدينتيb8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    5

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري للبيع في تاج سيتي

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب + خدمة فندقية - Trible View - كـورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر في لافيستا الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع