شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 94

2,391 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف متشطبه بالكامل بالمستقبل تقسيط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وسط اكبر الخدمات بالتجمع بمقدم900.000 بجوار قطاميه

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص الاسعار شقة لقطه للبيع في هابتاون بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٤٨٬٧٠٠ جنيه

    شقه 145م بجاردن استلام فوري موقع مميز باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape شقة بجاردن-كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في بالم هيلز فيليدج جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةB15مدينتي بارك فيو بتشطيبات خاصة في أحدث المرحل

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك دلوقتي بأقل سعر وأميز لوكيشن في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ارضي امامي بجاردن خاصة 120م تقسيط 24 شهر

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٩٬٥٠٠ جنيه

    استديو بحري في تاج ستي بمرحلة مميزة و اقساط مرنة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة غرفتين متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري - فـيو Trible View بحـري- برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطيه قسط مقدم1.7م بسعر 12.9م كاش

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار اوبن اير مدينتي شقه جاهزه للمعاينه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص سعر ستوديو استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بفيو مفتوح على Park - لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف قلب المستقبل استلام فوري و تقسيط ع 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن (بمقدم 800 الف + خصم للكاش 64% )

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    iHome logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م استلام فوري موقع مميز لاندسكيب باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار مدينتي بمقدم1,5%+قسط12سنه بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطيه قسط مقدم1.7م بسعر 12.9م كاش

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٧٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 760ألف واستلم شقة جاهزة امام كارفور قسط10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فوري للبيع في Marriott | التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة للبيع في كمبوند الجار في الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع