شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 36

2,401 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بمدينة نصر غرفتين بجوار المجامعة ا

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ريسيل في دجلة لاند مارك فيو لاند سكيب مميزة

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في دجلة لاند مارك فيو لاند سكيب ممييزة

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في لاند مارك ريسيل 1 غرفه

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في لاند مارك ريسيل غرفتين

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في لاند مارك ريسيل غرفتين

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في لاند مارك ريسيل غرفتين

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في لاند مارك ريسيل 1 غرفه

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه83م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢١٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م بالجراج فى لاندمارك جاهزه الاستلام و كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65م غرفه واحده استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه65م غرفه حمام ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقح96م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م غرفتين استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (3غرف+3حمام )بالقسط امتداد شارع الثورة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12سنة في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (3غرف+3حمام )بالقسط امتداد شارع الثورة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (122م)بسعر لقطه بتشطيب راقي باميز فيو ولوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط بالقرب من مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز بمقدم مليون وقسط علي 10سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بمقدم 1,3مليون علي 8س hyde park

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع (اقرب استلام ) على شارع التسعين

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الواحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع