شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 33

2,384 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (158م + جاردن ) على طريق السويس اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% ستوديو في ساج ليكس العاصمة الإدارية

    Adviser Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم 118,000 مقدم من بالم هيلز فى العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٤٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م ((تشطيب كامل)) فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 10سنين في قلب القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة في قلب مدينه بدر

    Feeds logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م مميز فى ريحانه افينيو استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م(متشطبة جاهز للتسليم) فـ العاصمة الادارية

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هايد بارك التجمع تقسيط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم شقتك متشطبه بجوار مطار القاهره استودا

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز امام مطار القاهره بحري صريح

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 8 سنين شقه متشطبه في هايد بارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه هايد بارك التجمع الخامس مقدم 2.000.000

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع استلام قريب بكمبوند كريك توون

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيومفتوح شقة متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص سعرها فى تاج سيتى Taj City شقة للبيع (3 غرف)

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة في كمبوند سوان ليك من حسن علام

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م استلام فورى بالجراج فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري جاهزة للمعاينه بالتجمع بقسط4س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على فيو زهراء المعادي الرئيسي بمقدم 15%

    One Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سوان ليك من حسن علام

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على شارع التسعين (اقرب استلام) شقة للبيع هايد بارك

    Step One Real Estate logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( 3 غرف ) بنص سعرها فى تاج سيتى Taj City

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م بكمبوند باتيو اورو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع