شقق للبيع بـ 600 ألف في القاهرة, صفحة 2

445 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بجوار مدينتي باقساط لحد11س

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو (جاردن + lagoon) شقة بالقرب من كايرو فيستيفال

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متميز فى التجمع الخامس طريق السويس

    Smartex logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم واسرع استلام شقة 127 متر- بحوار الرحاب

    Smartex logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • V المعادي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Value Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,معادي في

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اليوم بفيو البرج الايقوني تشطيب superluxe

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بقسط شهري 12,500وبأقل مقدم امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع بمقدم 410 الف فقط في التجمع

    متصدر

    GCR Developments logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دبل فيو club و landscape اقساط 12سنه بمقدم 600الف

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500,000 = شقه 125م - كورنر 3 غرف + قسط 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • تريو زون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Dream Town
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,تريو زون

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غ بحري علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل في هليوبوليس الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اشجار دارنا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    M2 Development
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,أشجار دارنا

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باقوي خصم في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Finished بمقدم550الف تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة124م متشطبة بالكامل فيو خيالي-حسن علام - تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم - مجهزة بالكامل بتكييف الهواء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى مع إمكانية التقسيط - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للإيجار في Cairo Festival City

    Realtors logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • البارك في إل بوسكو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة