شقق للبيع بـ 600 ألف في القاهرة, صفحة 7

445 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة البروج استلام فوري 360 متر تشطيب كامل

    Zein for real estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع قي ماونن فيو اي ستي التجمع متشطبه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز استلام فورى للبيع فى كمبوند سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بمدينتي

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    289m Boulevard Mivida apartment 3bedrooms 3baths

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في ذا ادريس ايست - شارع التسعين - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب 3.500.000 استلام فوري متشطبه بالكامل

    Zein for real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بسعر مميز للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في سراي فيو فيلات

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب بالشروق بحي نادي هليوبوليس

    Zein for real estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي تحت اداره كونكور السلام واجهه بحرى

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند اي سيتي ماونتن فيو ارضي بجنينه 110 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي..

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل بجوار سوديك ايست من MMHD

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع +بجاردن للاستثمار او السكن في المستقبل

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Finished بمقدم550الف تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٧٬٥٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقتك جاهزة للسكن فى المقصد بالعاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٥٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 323 الف بالتقسيط 15 سنه امام حي السفرات

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬١٥٣ جنيه/متر مربع