شقق للبيع بـ 600 ألف في القاهرة, صفحة 17

445 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط عـ10سنين شقة دبل فيو امام فندقJW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز 14,100,000 بالقسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز 14,100,000 بالقسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع جاهز للمعاينه مقدم 390ألف تقسيط

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بأقل مقدم وتقسيط على 12 سنة من مدينة مصر

    GCR Developments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط عـ10سنين شقة فـ التجمع امام فندقJW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كـورنر - Trible View خيـالي - بالتقسيط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م(جاهزه للسكن الفورى)بمقدم 550 الف متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بتتكيفات ومطبخ مقدم600ألف أوكاش24.100.00

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بتتكيفات ومطبخ مقدم600ألف أوكاش24.100.00

    Property Hills... logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% On Spot أو (مقدم 530 ألف + قسط 15 سنـة )!

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف استلم فورا شقه بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 50% ! أو قسط 12 سنة - لوكيشن وفيو نادي خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 71م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٣٬٢٠٠ جنيه

    القطعه D184 الحى السابع *القطعه بانوراما على شارع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    فرصه استثمار في بيت الوطن أرضى ارضي بجاردن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٣٣٬٥٠٠ جنيه

    استسمار في بيت الوطن هتستلم شقتك شهر ( 12 /2025).

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٧٦٬٥٠٠ جنيه

    -القطعه E176 الحى التانى -المشروع واجهه على شارع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ارضي بجاردن في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 160م بجاردن للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة خاصة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع