شقق للبيع بـ 600 ألف في القاهرة, صفحة 14

445 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٦٬١٠٠ جنيه

    3 غرف متشطبة داخل كمبوند سوديك ايست استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م بمقدم 5% والباقي على 7 سنين في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 164م بأقل سعر وبالتكيفات في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم شقة فوري بـ9مليون كاش او قسط 492,480ربع سنوي

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م بمكان مميز وسعر لقطة في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 171م بأقل مقدم وأفضل مكان في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بأفضل مكان وسعر مميز في ممشى المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بفيو مميز وسعر لقطة في كمبوند المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    استلم فوري شقه 3 غرف بجوار مدينتي باقساط ع 11 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل بجوار سوديك ايست من MMHD

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550 الف شقه جاهز للاستلام بتشطيب High end

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م بمقدم 5% والباقي تقسيط 10 سنوات بالمقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع امام اكاديمية الشرطة بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه (استلام فورى) بفيو على ال central pa

    Falcon for Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف قسط ربع سنوى 277ألف أوكاش9.000.000

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم550الف استلم فورا شقه بجوارAUCوالمطار فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام شهور للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باكبر خصم موجود

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ متشطبه بجوار سوديك ايست باقساط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع