شقق على النيل للبيع في الزمالك, صفحة 5

119 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الزمالك \ شقة 320 م \ فيو النيل \ مفروشة بالكامل

    شارع الصالح ايوب, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic Golf and Nile views Zamalek for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع حسن صبري, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile view Spacious Apt. in Zamalek for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٧ جنيه

    بالدور20 سويت فندقي فاخر باطلالة مباشرة ع النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح ملكي بخدمة فندقية من سانت ريجيس صف او ع النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    SUNNY NICE APARTMENT FOR SALE IN ZAMALEK

    متصدر

    Egy Nile Real Estate logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل فى الزمالك بسعر لقطة

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    NILE VIEW BIG APARTMENT FOR SALE IN ZAMALEK

    متصدر

    Egy Nile Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة استوديو راقية بموقع استراتيجي – الزمالك

    Remax Style logo image

    شارع اسماعيل محمد, الزمالك, القاهرة

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة مجهزة بالكامل بموقع استراتيجي – الزمالك

    Remax Style logo image

    شارع اسماعيل محمد, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة استوديو راقية بموقع استراتيجي – الزمالك

    Remax Style logo image

    شارع اسماعيل محمد, الزمالك, القاهرة

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه2 غرفه (استلام فورى) باطلاله بنوراميه

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى شارع الجزيرة فيو نادي الجزيرة الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م في محمود عزمي - الزمالك

    Property insider logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش محمد مرعشلي-الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش محمود عزمي-الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع محمود عزمي, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ٢٥٠ متر في ش احمد حشمت -الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع احمد حشمت, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع حسن عاصم فى الزمالك .

    Royal Home logo image

    شارع حسن عاصم, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع المرعشلي - الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع