شقق على النيل للبيع في الزمالك

118 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحه360م أطاله رائعه على النيل بالزمالك

    شارع المقريزي, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Spacious Nile View Apartment for Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد انيس, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو النيل لقطة بالفرش في الزمالك برج ام كلثوم

    Brokers Hub logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش- الزمالك تشطيب مودرن - موقع مميز

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع في الزمالك دقيقة من النيل

    Re/Max IBuild logo image

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك بإطلالة مباشرة على النيل

    KAMF logo image

    الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٠٣٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سقف عالي ٢٠٠م للبيع حسن عاصم الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع حسن عاصم, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة مميزة ١٧٠م للبيع الجزيرة الوسطى الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile View Apartment for Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع الجبلايه, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile+Gizera Club View Apt for Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد عبد الوهاب, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل الكبير

    Golden house logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٩٬٢٠٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة فندقية 5 نجوم تشطيبات و فرش حديث للبيع/ايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع محمد عبد الوهاب, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١١٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة فندقية 5نجوم تشطيبات و فرش جديد للبيع/الايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع كمال الطويل ( المنتزه), الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١١٤٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م مسجلة بشارع أبو الفدا الزمالك

    Good Deals logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مطلة على النيل - شارع محمد مظهر

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية عالنيل بتشطيبات وفرش حديث بيع/ايجار290م

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع كمال الطويل ( المنتزه), الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ١٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    BIG SUNNY APARTMENT FOR SALE IN IN ZAMALEK

    Egy Nile Real Estate logo image

    شارع محمد انيس, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اجمد فيو ساحر على النيل بتشطيب فاخر+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو النيل مباشر متشطبه بالتكيفات بجوا الزمالك

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز جدا في الزمالك متشطبة مسجلة

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول علي النيل vib متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول علي النيل vib متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فيو علي النيل في الزمالك

    Crafters Real Estate logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية بإطلالة جانبية على النيل - ش محمد مظهر

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع