شقق للبيع كاش في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 49

2,971 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع علي دائري المعادي في قطامية جيت ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع علي دائري المعادي في قطامية جيت ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125متر للبيع غرفتين–التجمع الثالث منطقة عائلية

    Al Fanar Development and project management logo image

    التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( غرفتين نوم-2حمام ) فى تاج سيتى بنص سعرها كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع3 غرف في الأندلس–التجمع الخامس تشطيب كامل

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135متر للبيع 3غرف في دار مصر الأندلس–تشطيب خاص

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع – البنفسج 6 فيلات تشطيب سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة200م مشطبة في المستثمرين الجنوبية -استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م بحري واسعة في الأندلس 2 – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جاردينيا هايتس 3 إطلالة مفتوحة تسليم فورى

    El Hefny Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في المستثمرين الصغير - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٦٦٬٥٢٦ جنيه

    فرصة استثمارية بمقدم مناسب وتشطيب على ذوقك

    The Polygon logo image

    قرية البوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٥٣٬٠٨٨ جنيه

    شقة واسعة في بوتيك فيليدج

    The Polygon logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 176م سوبر لوكس في النرجس 1 - التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217م ألترا لوكس في قلب اللوتس الشمالية

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالرحاب 90م للبيع كاش بسعر مميز وتشطيبات خاصه

    HA Group Rehab logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في البنفسج 1 فيلات – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف في اللوتس الجنوبية–المنطقة السادسة

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في سوديك فيليت متشطبة بالتكيفات

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج بحري مميز ب اميز ابراج وان قطاميه 145م

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات علي اللاجون استلام فوري سوديك

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م لقطة في اللوتس الجنوبية – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق -لوكيشن مميز جدااا-بالم هيلز

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 147م في لايف هوم – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع