شقق للبيع كاش في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 47

2,971 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٢٢٥٬٥٥٥ جنيه

    فرصة ذهبية لا تتكرر في قلب التجمع الخامس الأندلس 2

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 8 سنين شقه متشطبه في هايد بارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٢٩٨٬٤٠٠ جنيه

    استلام فوري بالتقسيط علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٢٩٨٬٤٠٠ جنيه

    استلام فوري بالتقسيط علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٢٩٨٬٤٠٠ جنيه

    استلام فوري بالتقسيط علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه هايد بارك التجمع الخامس مقدم 2.000.000

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو نصف تشطيب جاهزة للاستلام

    Global Marketing Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه فيو لاند سكيب استلام فوري بااقل سعر

    Momentum logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه فيو لاند سكيب استلام فوري بسعر مغري

    Momentum logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه فيو لاند سكيب استلام فوري بسعر مميز

    Momentum logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو لاند سكيب استلام فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٤٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة جاهزة متشطبة للبيع موقع مميز على لاجون فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع استلام قريب بكمبوند كريك توون

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٦٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للاستلام الفوري بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة في كمبوند سوان ليك من حسن علام

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا أدريس إيست جاهزة للاستلام

    Point Mark For Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فوري في النرجس الجديدة

    اشتري بيتك logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م برايم لوكيشن هايد بارك بمساحة و بسعر مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٠٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ثاني متشطبه بالكامل للبيع في لاميرادا

    Trends Real Estate Egypt logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه بمدخل مستقل جاهزة للسكن الفوري

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 695الف امتلك شقة 3 غرف امام هايد بارك,التجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سوان ليك من حسن علام

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في _ بيت الوطن _ الحي الخامس بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في النرجس الجديدة شقة للبيع بسعر لقطة لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك في الاندلس٢فيو جاردن صريح بالقرب من التسعين

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع