شقق للبيع في القليوبية بـ 2 مليون جنيه, صفحة 6

431 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه دور ول بكمبوند ستاليا لقطه

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح اخر شقه 125 م للبيع والسعر خياال

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل كمبوند ستاليا اخر شقه دور تالت 110 متر

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135 متر لقطه بكمبوند جردينيا2 استلام فوري

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110 م للبيع بين الحي الاول والثاني

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110 م للبيع بين الحي الاول والثاني

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 125 متر بجردينيا2 بموقع مميز جدا وهادئ

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة دور أول 95م بموقع مميز وسعر لا ينافس

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن بأفضل سعر وتقسيط مريح

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة العبور 175 متر من المالك مباشرة

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردنيا 2 العبور الجديده بين الحي الاول والتاني

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند VIALE RESEDENCE مساحة 89 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢١٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 125م في كمبوند جاردينيا العبور

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٧٥٬٠٥٠ جنيه

    كمبوند الفتح جروب العبور الجديدة AFG New Obour

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٨٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٦٬٨٣٠ جنيه

    تجربة سكن راقية بإطلالة مفتوحة في VIALE

    Feeds logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ١٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٦٤٬٥٤٤ جنيه

    تجربة سكن راقية بإطلالة مفتوحة في VIALE

    Feeds logo image

2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٨٣٬٧٦١ جنيه

    عرض مميز – شقة للبيع في كومباوند لاجونزا

    Feeds logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٩٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري شقة بجاردن وهتعاين وحدتك |2.4مليون سعر الكاش

    The Icon Real Estate logo image

    مول النخيل, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن وهتعاين وحدتك بنفسك اجمالي 2.4مليون

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور من المالك مباشرة مساحة 175 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٥٦٬٨٣٠ جنيه

    شقق للبيع فى كمبوند فيالى فى العبور بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٨٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى كمبوند جزيل فى العبور الجديده

    Feeds logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٦٧٬٠٧٦ جنيه

    امتلك وحدتك فى كمبوند لاجونزا فى العبور

    Feeds logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٩٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٩٩٬٥٥٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى العبور فى كمبوند ميريسا

    Feeds logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٧٩٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جزيل مساحه 110متر بالعبور الجديده موقع مميز

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع