شقق للبيع في القليوبية بـ 2 مليون جنيه, صفحة 3

431 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه ف العبور ف كمبون\د جاردنيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 106م + جاردن 69م بفيو مباشر على الـ Park

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بفيو مميز في جاردينيا 2 العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب استلام فوري متشطبه علي المفتاح

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة العبور استلام فورى اطول سداد

    Family Home Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمباوند جردينيا 2 استلام فوري 125متر

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م تشطيب سوبر لوكس على شارع الجامعة الرئيسي

    شارع الجامعة, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل داخل كمباوند جردينيا 175 متر بسعر محروق

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لل110 م داخل الكومباوند فيو جنه مصر لقطه

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ف اكبر كمبوند ف العبور الجدبيده

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 80م | كمبوند جاردينيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ى ف العبور الجديده

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٧١٬٥٤٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٨٩٬٠٢٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع 70مباشرة

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م + 80م جاردن (مركز مدينه العبور)

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي التاسع الاكثر تمييزا ف العبور

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م في منطقه بيت الوطنB20 ارضي بجاردن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه95م +جاردن بسعر لقطه بكمبوند Citalia العبور

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 165م في بيت الوطن العبور الجديدة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٧٣٣ جنيه

    آخر شقة 106م بحديقة في لاجونزا بموقع مميز

    Feeds logo image

2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٧٣٣ جنيه

    امتلك شقتك في Compound LAGONZA Obour City

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند VIALE أمام مرور العبور الجديدة

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٨٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العبور الحي التاسع متفرع من شارع البستان

    Emak Realestate logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع