شقق للبيع كاش في الجيزة, صفحة 6

3,628 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    متصدر

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    متصدر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    متصدر

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متشطب ألترا لوكس شقة 178 م تالة إستلام فوري

    Abrag Real Estate logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه 132م استلام فوري مرحله ذا ليك مقدم 3.6

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة داخل جنة اكتوبر اميز لوكيشن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جنة زايد4 للبيع بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري و متشطبة بجنة زايد 1 خالصة اقساط

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري متشطبة بسعر مميز داخل جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقه في اللاجون فيو مميز مقدم 3.2م

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالمرحلة الثانية من الخمائل هايتس

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من السوق للبيع في آي سيتي أكتوبر

    Driven Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فورى فى كيان اركان بالم

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعـر إجمالي في كرميل, تكملة أقساط حتى 2034

    Najd Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل اوفر ف اكتوبر بلازا دوبل فيو

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في أركان بالم 205 ووتر فرونت استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف جاردن في Joulz من Inertia

    Maskan Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة نصف تشطيب فى إيفر ويست بجانب مول العرب

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع