شقق للبيع كاش في الجيزة, صفحة 3

3,628 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزةللسكن متشطبة بالتكيفات في 40 ويست ببيفرلي

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب و نادي الصيد

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب و نادي الصيد

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب و نادي الصيد

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند JAZAL – الشيخ زايد

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 265م فوري فيو لاجون غرف ماستر

    Aqar Misr logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ويست تاون سوديك فيو على اللاندسكيب

    Rokn Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة إستلام قريب فى كارمل بجانب بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٣٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة باقل من سعر الشركة لاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 130م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم باركس بجانب سوان ليك وهايد بارك

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٧٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة في الخمايل جاهزه الاستلام موقع مميز

    The Polygon logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٦٢٧ جنيه

    شقة متشبة بالكامل في باديا استلام فروي

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبرفوري

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٣٦٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح واتجاه بحري

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع النباتات غرب سوميد مدينة 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    شارع النباتات, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زد ويست ب موقع مميز

    The Polygon logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٢١٬٦٧٥ جنيه

    استوديو بالدور الثامن بفيو مفتوح على البارك

    The Polygon logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٨٬٦٠١ جنيه/متر مربع