شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 98

4,703 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم باركس بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند ريفرز -زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة166متر كمبوند مارفيل مقدم5%بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٤٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في سوديك كمبوند فاي سوديك

    Inn Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك داخل فيلامميزة في نيو زايد بمقدم 500الف

    MADAEN GROUP logo image

    ريدج نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٩٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل نصف تشطيب في كمبوند ويست ليفز

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزه للسكن بسعر مغري داخل فيلدج ويست

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري – فيو الأهرامات

    I-Move logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بجانب نيو جيزه استلام شهرين ب سعر مميز

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 152م في أرقى مناطق 6 أكتوبر بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الطابق الأرضي مع حديقة خاصة ماونتن فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة240متر كمبوند مارفيل مقدم5%بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في الحي الثامن

    RE/MAX Everest logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد من أورا في سولانا ويست مقدم 5% 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في نيوم اكتوبر البوليفارد

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 2غرف متشطبه للبيع كمبوند او ويست

    متصدر

    Driven Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ويست ليفز105م بريم لوكيشن بجانب نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى تطل على لاند سكيب

    Roots Development logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في الحي الثامن

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في 205 اركان بالم شقة فندقية 130م

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ويستاون

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجاردن متشطبه بالكامل للبيع في او ويست

    Driven Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في O West أوراسكوم موقع مميز امام مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة118متر كمبوند مارفيل مقدم5%بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه وسط بالبوابة الاولي خوفو (ح)

    متصدر

    Mini Home. logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع