شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 78

4,703 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى أى سيتى أكتوبر كلاب بارك مساحة 155متر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب والبحيرات

    Residia logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري من المالك الاصيل 130م متسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة بغرب سوميد – المجاورة 12

    Zayed Gate logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل علي المفتاح من مالك اصيل متشطبه ومتسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥١٬٤٧٠ جنيه

    شقة فيو النادي للبيع في ماونتن فيو بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة امتلك شقتك بمقدم5% تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح استلام فوري مساحة 165 دور تالت

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 199 م أرضي بحديقة للبيع في كمبوند روك إيدن

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥١٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري في عماره منفرده ودبل فيو من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجوار سعودي ماركت من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف من المالك الاصيل جاهزه للسكن فورا متسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفي كمبوند كورت ياردز – إطلالة على الكلوب هاوس

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع تشطيب راقي بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك اصيل البيع لدواعي السفر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبند ذا ادرس - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري شقة بمقدم5% بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بجاردن بمقدم5%بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الأول

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه خالصه اقساط جاهزه للسكن فوري من مالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 45% ع الكاش استلم شقتك بارك فيو تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في One 16 بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب

    Residia logo image

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قرعة 2017 مساحة ارضي 150م + 120م جاردن

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    متصدر

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب راقي بـأقل مقدم5% استلام قريب قسط ع10

    Square Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع