شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 83

4,703 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٧٬٦٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز أقل سعر في الطرح الجديد على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بتشطيب مميز للبيع في ويستاون

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٠٦٬٣٥٢ جنيه

    زيد ويست – أورا 2 غرف نوم

    Maskan Consultancy logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الطرح الجديد! شقه كورنر على 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه في نيو زايد بتقسيط يصل إلى 10 سن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    الطرح الجديد بأقل سعر! شقه كورنر فاخره على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    40% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم20%بالتقسيط ع5سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٧٦٧٬٧٠٠ جنيه

    استلام خلال سنه - شقه فاخره+التكييفات تقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٨٬٧٩٠ جنيه

    شقه كورنر فاخره أقل سعر في الطرح الجديد على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن بأقل مقدم وتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٢٣٬٧١٠ جنيه

    علي طريق الواحات

    Pro Master Real estate logo image

    المحور 44, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الترا سوبر لوكس صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٠٨٬١٢٧ جنيه

    ZED West – ORA | Sheikh Zayed 2 Bedrooms loft

    Maskan Consultancy logo image

2

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٥٬٨٠٠ جنيه

    40% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم20%بالتقسيط ع5سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٣٤٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% ع الكاش استلم شقتك بارك فيو تقسيط ع5سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة مباشرة على لاجون للسباحة

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في موقع مميز داخل زد ويست

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف حدائق اكتوبر استلام فوري مقدم 15% ع 6س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه في نيو زايد بتقسيط يصل إلى 10 سن

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع