شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 136

4,703 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 184م دور 7 متشطبه ومفروشة بالكامل فيو مفتوح

    Promax Property Investors logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 484K وامتلك 123م بسعر مميز وقسط على 84 شهر

    Promax Property Investors logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٩٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٤٤ متر² في one 33 بدر الدين

    Tasweeq For Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة، موقع مميز في باديا

    Roots Development logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٠٥ متر تشطيب مميز للبيع في ويستاون ريزدنس

    The X Site For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالاجهزة للبيع في أبراج زيد الشيخ زايد

    Remax The Address logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز لاند سكيب فيو استلام فوري

    Roots Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند زايد ديونز متشطبة بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بتكمله اقساط بكوقع مميز بالكمبوند

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع وجذاب على الاهرامات بجوار المتحف المصري

    Roots Development logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات 147م -الشيخ زايد قسط 9 سنوات

    Inn Properties logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة 155متر فى زيد اعلى فيو فى زايد

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن - 3 غرف نوم - من إعمار - دفعة أولى

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة متشطبة فى بالم هيلز بجانب جولف فيو

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف للبيع في كمبوند ديونز شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن، غرفتا نوم - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٣٩٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن، ثلاث غرف نوم - بإطلالة أمامية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135 متر للبيع فى كومباوند اشجار سيتى

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة في ابراج زيد بأطول فترة سداد

    Crown Stone Realty logo image

3

    4

    ١٦٣ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 139م بجاردن 53م متشطبه تكملة اقساط حتى 2030

    Promax Property Investors logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في آي سيتي أكتوبر- ذا ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٤٨ جنيه/متر مربع