شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 141

4,703 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع - كمبوند كازا - بيفرلي هيلز - زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    احجز شقة بجاردن الان بأفضل سعر في قلب زايد القديمة

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 803 مساحة 165م استلام فوري فيو مفتوح

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيب فندقي شقة 3 غرف بجاردن 100 م ذا أدريس

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م جاهزة للتسليم 3 غرف نوم في بالم باركس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز - للبيع - جاردن هيلز

    Osoul Misr logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بمساحة 170م + 130م جاردن فيو مفتوح مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بسعر مميز شقه واجهه فيو مفتوح موقع سكني رائع

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧١٬٣٢٢ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز للبيع في باديا من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 فيو مفتوح استلام 6 شهور مساحة 185م دور اول

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٦٬٥٤٩ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨١٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع150 متر اقل سعر - ماونتن ڤيو اى سيتى

    TREX logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع + غرفة ماستر - بتسهيلات في السداد

    Inspire Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٧٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 145 متر و جاردن 120 متر

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 177م جاهزة للسكن في اويست امام مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٤٣٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجاردن كاملة المرافق في أفضل مناطق بزايد

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٢٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز - للبيع - جاردن هيلز

    Osoul Misr logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقة بجاردن باقل سعر في زايد

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز بجوار مشروع جريان على النيل مباشرة

    Roots Development logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 155 متر استلام فوري

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطجبه بالكامل للبيع في باديا

    Properties-Today.com logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٢٥٨ جنيه/متر مربع