شقق للبيع في منطقة الاحياء, الغردقة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 7

226 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٨٧٣٬٦٣٥ جنيه

    امتلك شقة 53م تصميم عملي بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٩٧٬٢٤٧ جنيه

    استديو 35م مع حديقة 11م لأسلوب حياة هادئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٩٢٬١٥٢ جنيه

    شقة 47م باطلالة مزدوجة في الماظة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٩٢٬١٥٢ جنيه

    شقة 47م أجواء راقية وإطلالة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٢٥٬٤٦٣ جنيه

    وحدة بحري – رؤية مفتوحة على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٨٦٬١٢٥ جنيه

    استوديو 47م بإطلالة حمام سباحة داخل لاجونا الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٦٦٤٬٦١٦ جنيه

    كمبوند فندقي جاهز يضم Suites & Apartments

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٨٦٬٧٠٠ جنيه

    استوديو 43م بإطلالة مسبح بموقع مميز بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٨٦٬١٢٥ جنيه

    استوديو 47م تشطيب كامل إطلاله جانبيه ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٦٨٬٢٥٠ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio side sea view apartment at La Gouna

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٨٦٬١٢٥ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٤٢٬٦٢٥ جنيه

    LA GOUNA RESORT بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٧٣٤٬٣٠٠ جنيه

    إطلالة على البحر من جانب الاستوديو | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٥٤١٬٦٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 40م بمنتجع لاجونا بموقع مميز بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ابيزا فرصة استثمارية قوية 55 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    استوديو 55 متر تصميم عملي وحياة عصرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٩١٬٢٥٠ جنيه

    غرفة واحدة 50 متر خيار ذكي للسكن أو الاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٨٬٥٥٠ جنيه

    استوديو 43 متر مثالي للتأجير والعائد السريع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٣٤٬٣٠٠ جنيه

    شقة 47 متر بإطلالة حمام سباحة بالطابق الثالث

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٦٨٬٢٥٠ جنيه

    شقة 45 متر بإطلالة جبلية وهدوء مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٧١٬١٠٠ جنيه

    استلام فورى استديو _صف اول ممشي الاحياء_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    استوديو 55م تشطيب كامل إطلاله جبليه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع