شقق للبيع في منطقة الاحياء, الغردقة بـ 2 مليون جنيه

226 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    Studio apartment pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح: ستوديو بحديقة ومسبح في أرقى بالأحياء

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٧١٬١٠٠ جنيه

    ستديو 60م استلام فوري – ممشى الأحياء–تشطيب كامل

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    ستوديو عصري للبيع في الغردقه بالقرب من الجونة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٧١٬٦٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الغردقة جنينة خاصة

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح: ستوديو بحديقة ومسبح في أرقى بالأحياء

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    أسلوب حياة منتجعي: استوديو في لاجونا – الغردقة

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٤٧٬٤٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٩٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في Marvento Resort – الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    سكن واستثمار في أقوى مواقع الغردقة

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٨٣٬٣٧٥ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على الشارع بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    استوديو بإطلالة حمام سباحة للبيع في الغردقة

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٤١٬٤٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة لاجون الغردقة إطلالة بحر تقسيط

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة في الغردقة بسعر مليون ونص

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٨٥٬٣٠٠ جنيه

    ستوديو – لاجونا ريزورت، الغردقة

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٤٬٧٩٧ جنيه

    امتلك وحدتك 38 م داخل منطقة الوزراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٠٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٤٬٣٢٧ جنيه

    احجز استوديو 42 م داخل ألماظا باطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٣٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٩٧٬٠٥٣ جنيه

    احجز وحدتك 35 م في الوزراء باطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦١٩٬٧٢٦ جنيه

    احجز استوديو 36 م باطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٤٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٤٬٣٢٧ جنيه

    استوديو 42 م في منطقة الوزراء بالقرب من الجونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٣٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٦٧٢ جنيه

    امتلك استوديو 33 م مع حديقة خاصة 11 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٤٬٧٩٧ جنيه

    امتلك استوديو 38 م في ألماظا بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٠٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٦٧٢ جنيه

    امتلك وحدتك 33 م في منطقة الوزراء تعني الهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٩٠٬٧٣٧ جنيه

    احجز غرفة و صالة 53 م بالقرب من الجونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٨١٬٢٥٠ جنيه

    شقه 50متر تشطيب الترا سوبر لوكس إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع