شقق للبيع في مدينة 6 أكتوبر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 18

746 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م+115م جاردن في one33 برايم لوكيشن بمقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط ع 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٤٥٬٦٩٢ جنيه

    استلام فورى فى باديه بمقدم 10% فقط بالتقسيط

    Property Group logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس بسعر مناسب جدا

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188 متر متشطبة جنب مول العرب بالقسط على 10سنين

    property hills Elite logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل أقساط متبقيه بفيو مميز مفتوح بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقه ف العمارة متسلمه جهاز في مسلسل 3 فيو مفتوح

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 120 متر +40 متر اوت دور

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين في أركان بالم بالشيخ زايد قسط 10س

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط بمقدم مليون 250 الف بسعر 15م

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط بمقدم مليون 250 الف بسعر 15م

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بمساحة 145 م² – للبيع و التقسيط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دريم لاند – منطقة الجولف_ مساحة 200

    New Casa Real estate logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري جاهزه علي السكن الفوري ومتسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٧٬٢٧٨ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بأفضل لوكيشن بباديا وأقل مقدم

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٥٦٠ جنيه/متر مربع