شقق للبيع في مدينة 6 أكتوبر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 10

737 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120 متر في المربع الذهبي تاني نمرة من النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بماونتن فيو اي سيتي مقدم 1,8 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز و تشطيب راقي بكمبوند الرباب

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار نادي الجزيرة بالتوسعات الشرقية

    Crown Stone Realty logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 175م تشطيب كامل بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون متشطبة بالتكيفات 170 متر على 7 سنين

    property hills Elite logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون متشطبة بالتكيفات 170 متر على 7 سنين

    property hills Elite logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة بمساحة 150بمقدم 2مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في أو ويست لوكيشن مميز استلام فوري

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبةند دجله بالمز مرحلة اولى متشطبة

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    شارع 42 \ منطقة اولي, المنطقة الصناعية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م بكمبوند باديا متشطبه مقدم 1,600,000

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في باديا شقة 151م متشطبه قسط 12 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند باديا متشطبه بالتقسيط علي 12 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120 متر في المربع الذهبي تاني نمرة من النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي.

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزه للسكن بجوار مدينه الانتاج الاعلامي

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اكتوبر فيستيفال سيتي م جمال عبدالناصر

    The Brokerage Hub logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو رائع و موقع مميز كمبوند دجلة جاردنز

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه حدائق اكتوبر بدون فوائد

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط بمقدم مليون 250 الف بسعر 15م

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه ريسيل ف جنه اكتوبر بحري صريح جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع