شقق على النيل للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 2

67 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى فيو مميز مفتوح استلام فورى وتكلمه اقساط

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر فالسوق استلام قريب بالشيخ زايد.

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح club شقة كورنر 155م اقساط باقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 375 متر استلام فورى قسط 6 سنين قدام مول العرب

    property hills Elite logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالكامل 170م بالتكييفات بمقدم 3 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنين شقة 130 متر فى ماونتن فيو اى سيتى.

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند أيون - مول العرب - 6أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م بفيو مميز قسط على 10 سنين -بجانب نيو جيزة

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه177م متشطبه بالتكييفات وبالتقسيط فى ابراج زايد

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131متر بسعر الطرح من هايد بارك في قلب 6 أكتوبر

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م في سوان ليك في زايد مقدم 2.350.000

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة "بريميوم" استلام فوري عرض محدود بإطلالة فاخرة

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة بريميوم: عرض محدود، مقدم 5% وإطلالة مميزة

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن متشطبة فيو ع النيل اقل مقدم وع 8سنين

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٢٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة155م لاجون فيو في MV أكتوبر بمقدم10% وقسط9 سنين

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند PX بالم هيلز – 6 أكتوبر

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١١١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م بإطلالة مباشرة على اللاندسكيب بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة إستلام قريب فى بى اكس بجانب ذا كراون

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطه قرب جامعه النيل بمقدم313ألف قسط ع12س

    Property Hills... logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة جانب مول العرب - ابراج ايون

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م كورنر بإطلالة مباشرة على اللاندسكيب

    property hills Elite logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ١٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م كورنر بإطلالة مباشرة على اللاندسكيب

    property hills Elite logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ١٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235م بجاردن واسعه استلام فورى بالشيخ زايد 6س

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع