شقق للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر بـ 950 ألف جنيه

70 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه استلام فورى كوارتر195 ألف اوكاش6.500.000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٣٬٩٤١ جنيه

    شقتك سوبر لوكس عالمفتاح -ربع سنوي703الف او 19كاش

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٦٬٠٣٣ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر 496الف كاش 11مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٦٬٠٣٣ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر 496الف كاش 11مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • مالاجا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كمبوند مالاجا

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٨٧٬٢٠٨ جنيه

    دوبلكس فوري بـ22مليون كاش او قسط 787,208 ربع سنوي

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن، قسط ربع سنة ٤٢٣الف كاش ٧ مليون

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٥٨٬٠٣٠ جنيه

    شقة متشطبة قسط ربع سنوي ٤٥٠ الف توتال كاش ١١ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٦٧٬٩٢٣ جنيه

    فيو كريستال لاجون قسط ربع سنوي ٥٦٠الف كاش ١٥ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٣٬٧٥٠ جنيه

    شقه من اوراسكوم بجوار مدينه الانتاج الاعلامي

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا قسط ربع سنوى 471ألف اوسعر كاش .11.430.0

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع