شقق للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 3

72 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة 190م قسط ربع سنوى 411ألف اوسعركاش10مليون

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٣٬٩٤١ جنيه

    شقه جاهزه سوبر لوكس-قسط ربع سنوي703الف او كاش 18

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اوه ويست استلام فوري تقسيط على 9 سنين

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تقسيط مقدم 795 الف 9.8م كاش ف بالم هيلز

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 800k=شقة + 98م جاردن -3 دقائق فقط من مول مصر

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ب او ويست 118م غرفتان ب قسط ربع سنوي 265,000

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٢٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550k فقط شقة (4 غرف) بسعر اللونش - هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن من ماونتن فيو بمقدم325,000قسط ع12سنه

    متصدر

    Property Hills... logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بلوكيشن مميز جدا بقسط ربع سنوى 190 الف

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف لقطة فيو مفتوح قسط ربع سنوى 470

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٣٬٩٤١ جنيه

    شقتك عالمفتاح سوبر لوكس-ربع سنوي703الف او 19كاش

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٣٬١١٦ جنيه

    شقتك155م متشطبة بالكامل+جاردن بقسط 113الف ربع سنوي

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550k فقط شقة (148م) بسعر اللونش - هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن فيو بمقدم325,000 وقسط شهري 43,000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط10سنين ف بالم هيلز بمقدم 400 الف

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن بتصميم فيلا ف ماونتن فيو مقدم 400الف

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع