شقق للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر بـ 850 ألف جنيه

72 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٥٨٬٠٣٠ جنيه

    شقة متشطبة قسط ربع سنوي ٤٥٠ الف توتال كاش ١١ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • مالاجا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كمبوند مالاجا

    3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٦٧٬٩٢٣ جنيه

    فيو كريستال لاجون قسط ربع سنوي ٥٦٠الف كاش ١٥ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٣٬٧٥٠ جنيه

    شقه من اوراسكوم بجوار مدينه الانتاج الاعلامي

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • جرين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جرين لاند

    3 غرفة

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا قسط ربع سنوى 471ألف اوسعر كاش .11.430.0

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+روف فيو حمام سباحه مقدم 400ألف-كاش9م

    متصدر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى كيفا بالسادس من اكتوبر

    Zein for real estate logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 670 الف و اقساط 10 سنين شقة بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٠٧٥ جنيه/متر مربع