شقق للبيع بـ 300 ألف في كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر

9 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • مالاجا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كمبوند مالاجا

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ب او ويست 118م غرفتان ب قسط ربع سنوي 265,000

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٢٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بلوكيشن مميز جدا بقسط ربع سنوى 190 الف

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٣٬١١٦ جنيه

    شقتك155م متشطبة بالكامل+جاردن بقسط 113الف ربع سنوي

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٩ جنيه/متر مربع