شقق للبيع بـ 200 ألف في مدينة 6 أكتوبر

19 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط شهري 19الف فقط مقدم200 الف 7.4م كاش

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • مروج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dar El Maghraby
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,المروج

    2 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • بورتو بيراميدز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Porto Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بورتو بيرامديز

    1 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • كالم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بلوكيشن مميز جدا بقسط ربع سنوى 190 الف

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٣٬١١٦ جنيه

    شقتك155م متشطبة بالكامل+جاردن بقسط 113الف ربع سنوي

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • مالاجا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كمبوند مالاجا

    3 غرفة

  • لايف بوينت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,لايف بوينت

    3 - 4 غرفة