شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 11

418 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 7,276,000 و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 7,276,000 و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 7,276,000 و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 7,276,000 و متاح قسط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين و متشطبه بالكامل بجوار الAUC في Z EAST

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٢٨٬٥٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ديستركت 5 التجمع الخامس .

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% وتقسيط 12سنة شقة للبيع دقائق من مدينة نصر

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري ((متشطبة تسليم فوري )) بـ التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٣٬٢٥٠ جنيه

    استديو 80م بأقل سعر في كمبوند تاج سيتي التجمع

    Onyx for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤١٥٬٧٠٥ جنيه

    شقة 156م سعر لقطة ومكان مميز بكمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م (جاهزه للاستلام) من لافيستا ف الباتيو oro

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام بمقدم 750 الف تقسيط 8 سنين .

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام فوري متشطبة في التجمع الخامس

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالتجمع وبقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م للبيع امام فندق كمبنسكى بخصم كاش 50%

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٣٠٠ جنيه

    3غرف متشطبة استلام فوري بجوار الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيو خيالي علي pool باقل من سعرها ب 25%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.2مليون استلام فورى بجوارAUC +ةفيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقة استلام فوري متشطبة امام الرحاب و AUC

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.3مليون استلم فورا شقه متشطبه بجوارAUC+فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م استلام فوري للبيع في اول التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع