شقق للبيع في التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة بـ مليون و نصف جنيه

40 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاندسكيب + جاردن تقسيط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه(170م) استلام فورى فى كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند كريك توون شقه استلام قريب في التجمع الاول

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري , جاهزة للمعاينة بــ خصم 35% للكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 35% بجاردن مميزه50 متر استلم فوري شقه 130متر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مليون بس | شقه 130م بجاردن 50م مميزه

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه(128م) استلام فورى فى كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون و 200 الف بجاردن استلم فوري شقه 130متر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة كورنر 3 غرف بفيو مفتوح علي garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاندسكيب + جاردن تقسيط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح استلام فوري 107م متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون ٢٠٠ شقه لقطه 170متر جاهزه للمعاينه

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بفيو greenery باقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري بجوار مدينه الرحاب في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام اخر السنه شقة بفيو landscape امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه(170م) استلام فورى فى كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجاردن مميزه50 متر خصم 35% استلم فوري شقه 130متر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري Trible Viewبخصـم كبير ! + أقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بفيو لاند سكيب بخصم مميز في قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاندسكيب + جاردن تقسيط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٧٦٬٩٩٢ جنيه

    شقة بحري فيو علي واجهتين تسليم فوري متشطب high end

    Falcon for Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,500,000ج = 3 غرف+3 حمام+جاردن+استلام 2026

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع–2 غرف التجمع الأول المجاورة الثانية|فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 35% شقة 130م بجاردن مميزة 50م استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

2