شقق 120 متر للبيع في المونت جلاله, صفحة 2

32 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ب ابراج مارينا ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول بحر متشطب الترا سوبر لوكس بالتكيفات

    Catchers investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه فيو بحر مباشر | متشطب بالكامل بالتكيفات

    Catchers investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٩٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة جديدة لاول مرة ابراج الجلالة في البحر الاحمر

    Catchers investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول وأضخم أبراج تطلق بالكامل على البحر الأحمر

    Catchers investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 462,000 شقة متشطبة 100م -المونت العين السخنه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب باقساط ع 10 سنين برايم لوكيشن- المونت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بمقدم5% و اطول فترة سداد المونت الجلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م فيو بحر من كل غرفة على ارتفاع أعلى الجبل

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1