شقق 120 متر للبيع في هايد بارك, صفحة 4

421 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل - تسليم سنتين - موقع متميز في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ١١١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 245الف وامتلك شقتتك في هايد بارك قسط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113 متر استلام فورى بمقدم و اقساط على 6 سنين

    property hills Elite logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع استلام 2026 بموقع متميز في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى موقع مميز جدا واقساط تصل لى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٣٤٬٢٠٠ جنيه

    استديو 1ماستر للبيع بمقدم 2.800 فقط ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٩٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا لوكس شامل مطبخ وتكيفات واجهزة واشتراك النادي

    Selective logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بسعر مميز وموقع مميز ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بمقدم 2.696 فقط وفيو مفتوح ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٤٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف متشطبة في هايد بارك نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في موقع متميز بفيو علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك، القاهرة الجديدة - جرينز

    Properties-Today.com logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٣٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اقساط على ٨ سنوات في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالتقسيط في هايد بارك-استلام قريب

    Properties-Today.com logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقه للبيع بالتقسيط في جراند بارك

    Properties-Today.com logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للاستلام للبيع بهايد بارك -سنترفيل

    Properties-Today.com logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٥٥٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطة اقل من سعر الشركة استلام 2026

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٩٠٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في جرينز هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١١ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 295,000 الف برايم لوكيشن Hyde Park

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 295,000 الف برايم لوكيشن Hyde Park

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مقدم واقساط باقل سعر في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٥٣٬٥٩٥ جنيه

    هايد بارك-اقل سعر شقة 118م بموقع مميز جدا للبيع

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٣٨٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة مفروشة بالكامل في هايد بارك ستلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٧ جنيه/متر مربع