26شقة٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيهPanoramic sea view apartment for sale in La Quintaمنتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥٧ متر مربع ٧٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع
5شقة١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهشقة غرفة وصالة بإطلالة حمام سباحة في إنتر الغردقةمنطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥٠ متر مربع ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول13شقة٣٬٠٧٩٬٨٠٠ جنيهستوديو 45م بموقع مميز بالممشي بتقسيط يصل 4 سنينبرنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٥ متر مربع ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول15شقة٢٬٧٠١٬٣٥٠ جنيهاستوديو بإطلالة على المسبح | مرتفعات الغردقةبرنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٥ متر مربع ٦٠٬٠٣٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٦٠١٬٦٢٠ جنيهاستوديو, إطلالة على المسبح 2,881,296 EGPحى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥١ متر مربع ٧٠٬٦٢٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول11شقة١٬٩٤٢٬٥٠٠ جنيهستوديو بشاطئ خاص يطل علي البحر بالاحياء بخصم 25%منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٣٧ متر مربع ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول16شقة١٬٨٩٣٬١٢٠ جنيهستوديو فيو حمام سباحه 32م |علي الممشي السياحيبرنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٣٢ متر مربع ٥٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهPool & Sea View Studio For Living and Investmentمنتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٠ متر مربع ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول17شقة٢٬٣٢٦٬٩٦٠ جنيهHurghada Heights فى الممشي السياحى بالغردقةبرنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٣٤ متر مربع ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع
10شقة٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة 1 غرفة | تشطيب كامل | جي كريبسجي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥٩ متر مربع ١٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول15شقة٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيهشقة غرفة وصالة 58 متر تطل على البحرمنطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥٨ متر مربع ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول6شقة٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيهستوديو للبيع في سهل حشيش الغردقه مقدم 15%فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥٤ متر مربع ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة٢٬١٤٨٬٧٥٠ جنيهSpacious studio for sale in Clan - Magawishمجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٨ متر مربع ٣٧٬٠٤٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيهشقة 60م قريبة من كارفور وفنادق راقيةحى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٦٠ متر مربع ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيهشقة 60م قدام مطار الغردقة بموقع مميزحى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٦٠ متر مربع ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٢٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيهشقة 57م في موقع حيوي قريب من الشيراتونحى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر 1 1 ٥٧ متر مربع ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيهاستوديو 44م بإطلالة بحر أمامية مباشرةحى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٤ متر مربع ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيهاستوديو 46م عملي بإضاءة طبيعية وتصميم مريححى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٦ متر مربع ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيهتصميم عصري بمساحة 60 م وإطلالة شارع رئيسيمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة١٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيهاستوديو 33م صغير وعملي مناسب للاستثمارحى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٣٣ متر مربع ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيهوحدة 55م بإطلالة مميزة على حمام السباحةحى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٥ متر مربع ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع